Online vstupenky do kláštera Plasy

Na vybrané prohlídky či akce konané v plaském klášteře je možné zakoupit vstupenky předem na rezervačním webu NPÚ. Ušetřete čas - a místo na prohlídce máte jisté.

Z důvodu ochrany proti šíření koronaviru upřednostňujeme prodej vstupenek online.

Chcete si zakoupit vstupenku předem a bez fronty na pokladně? Národní památkový ústav vychází vstříc všem, kdo si prohlídky předem plánují a nabízí jim rezervaci a koupi vstupenky v pohodlí domova.

Správa kláštera Plasy pro své návštěvníky zpřístupňuje (přibližně 20 dní předem) několik časovaných prohlídek, na které si lze zakoupit vstupenky ze svého počítače či mobilního telefonu. Stačí se na tomto webu podívat na nabídku či rovnou otevřít prodejní portál:

online vstupenky npú

Vstupenky pro jednotlivce je možné nakupovat především na připravované prohlídky okruhu Konvent. Zakoupenou vstupenku pak uplatníte přímo u průvodce při začátku prohlídky - k prokázání předložíte vytištěnou vstupenku nebo její elektronickou podobu v mobilním telefonu. Pokud návštěvník uplatňuje slevu (snížené vstupné…) předloží doklad při kontrole eVstupenky. (Uvedeno na vstupence)

Nákup vstupenky zvládne každý – postupovat můžete dle osmi náhledových obrázků s popisky níže. (Upozornění: Podmínkou úspěšného zakoupení online vstupenek je mít svojí bankou povolené platby kartou na internetových stránkách.)

V případě technických komplikací s eVstupenkou se prosím obraťte na zákaznickou podporu (emailem na rezervace@npu.cz).

Upozornění: V den konání prohlídky již nejsou eVstupenky k dispozici - v takovém případě platí, že si návštěvník může zakoupit vstupenku na prohlídku s volnou kapacitou na místě přímo v pokladně objektu.

Cestovní kanceláře a hromadné zájezdy mohou uskutečnit rezervaci prohlídky přímo se správou kláštera Plasy, a to na email plasy@npu.cz.