Online vstupenky do kláštera Plasy

Na vybrané prohlídky či akce konané v plaském klášteře je možné zakoupit vstupenky předem na rezervačním webu NPÚ. Ušetřete čas - a místo na prohlídce máte jisté.

V návaznosti na usnesení vlády byla návštěvnická sezóna na památkách ve správě Národního památkového ústavu ukončena v pondělí 12. října 2020. 

Vracení online vstupenek

Vstupné za již zakoupené on-line vstupenky NPÚ na akce a prohlídky s plánovaným termínem od 12. 10 do 3. 11. 2020 bude vráceno zpět v plné výši. Prosíme vyčkejte na e-mail s informacemi o zrušení zakoupené vstupenky a navrácení platby.

Z důvodu ochrany proti šíření koronaviru upřednostňujeme prodej vstupenek online. Vy nemusíte čekat v pokladně a místo na prohlídce plaského kláštera máte jisté.

Chcete si zakoupit vstupenku předem a bez fronty na pokladně? Národní památkový ústav vychází vstříc všem, kdo si prohlídky předem plánují a nabízí jim rezervaci a koupi vstupenky v pohodlí domova.

Správa kláštera Plasy pro své návštěvníky zpřístupňuje (přibližně 14 dní předem) několik časovaných prohlídek, na které si lze zakoupit vstupenky ze svého počítače či mobilního telefonu. Stačí se na tomto webu podívat na nabídku či rovnou otevřít prodejní portál:

online vstupenky npú

Vstupenky je možné nakupovat především na připravované prohlídky okruhu Konvent. Zakoupenou vstupenku pak uplatníte přímo u průvodce při začátku prohlídky - k prokázání předložíte vytištěnou vstupenku nebo její elektronickou podobu v mobilním telefonu.

Nákup vstupenky zvládne každý – postupovat můžete dle osmi náhledových obrázků s popisky níže. (Upozornění: Podmínkou úspěšného zakoupení online vstupenek je mít svojí bankou povolené platby kartou na internetových stránkách.)

Upozornění: Znovuzavedení nošení roušek není důvodem k vracení peněz za zakoupené e-vstupenky.